Ubytování

Caravan Camping Horní Planá nabízí ubytování formou karavanových stání a míst pro stany. Kemp je především určen pro klidnou a pohodovou dovolenou v prostředí krásné přírody Šumavy. Relaxaci a odpočinek u nás najdou jak rodiny s dětmi, tak i jednotlivci. V kempu je dodržován noční klid (23 – 7 hodin) a ochrana majetku návštěvníků je zajištěna nočním hlídačem.

Karavanová stání a místa pro stany

60 míst je na zpevněných plochách v boxech, částečně pod stromy. 100 míst je na trávníku, z toho 19 míst přímo na břehu jezera.

V areálu kempu se nachází písčitá pláž, antukové tenisové kurty, dětské hřiště, v těsném sousedství je půjčovna lodí a šlapadel, minigolf, plážový volejbal a mnoho prostoru pro rybaření a vodní sporty. V kempu je možné tábořit s malým ohněm přímo u stanu či karavanu.

Pro hosty je v celém kempu k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu zdarma, popř. hosté mohou využít počítač na recepci.

Ubytování v chatách

Caravan Camping Horní Planá již nenabízí ubytování v chatkách, avšak pokud by jste se i přesto chtěli v chatkách ubytovat, pak neváhejte a navštivte náš druhý kemp Olšina.